Specialist Telecomunicații Regiuni

Nedeterminat
Regiuni
Опубликовано 3 недели назад

Obiectiv:
— Acordarea suportului tehnic clienților Companiei StarNet

Responsabilități:
— Efectuarea lucrărilor tehnice legate de instalarea serviciilor de telecomunicații
— Înlăturarea deranjamentelor tehnice
— Conectarea clienţilor la serviciile Companiei
— Amenajarea punctelor de prezenţă

Cerințe:
— Studii tehnice
— Cunoștințe în domeniul IT (instalare soft, configurare echipament: switch/router)
— Disponibilitate pentru program prelungit
— Să locuiască în zona de răspundere
Competențele necesare
— Capacitate de alternanță în muncă individuală și în echipa
— Capacitate de efort fizic prelungit
— Apt pentru lucru la înălțime
— Energic, responsabil, organizat și orientat spre rezultate înalte

Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern.
Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md  cu specificarea postului – Specialis telecomunicatii orașul vizat

особенности вакансий

Категория вакансииRegiuni, Tehnic

заявку онлайн

Требуется корректный адрес e-mail
Требуется корректный Телефонный номер