Specialist Conectare

Chisinau
Опубликовано 2 недели назад

Responsabilităţi:
— Conectează clienţii la serviciile Internet, IPTV, VoIP prin tehnologia FTTB/FTTH.

Cerinţe:
— Studii medii sau superioare (în domeniul telecomunicațiilor va fi considerată un avantaj);
— Cunoştinţe în domeniul tehnicii de telecomunicaţii;
— Responsabilitate, punctualitate, seriozitate;
— Abilităţi de comunicare şi prezentare;
— Cunoaşterea limbei ruse şi română obligatoriu;
— Experienţă în domeniu constiuie un avantaj;
— Posedarea permisului de conducere constituie un avantaj.

Compania oferă un pachet salarial motivant şi alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesionişti, training-uri de specialitate şi un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul în atenţia Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md  cu specificarea postului – Specialist Conectare.

особенности вакансий

Категория вакансииTehnic

заявку онлайн

Требуется корректный адрес e-mail
Требуется корректный Телефонный номер