Reprezentant Comercial Regiuni

Nedeterminat
Regiuni
Опубликовано 2 недели назад

Obiectivul postului:
• Realizarea target-ului de vânzări stabilit în conformitate cu politica de vânzări a companiei StarNet, în regiunea menționată.

Responsabilităţi:
• Prospectează piaţa, identifică şi abordează potenţiali clienţi persoane fizice şi juridice
• Ofertează şi promovează serviciile oferite de companie
• Negociază şi urmăreşte derularea în bune condiţii a contractelor încheiate
• Stabileşte şi dezvoltă relaţii profesionale cu clienţii, orientate spre satisfacerea nevoilor acestora în conformitate cu standardele şi politica companiei.

Cerinţe:
• Să locuiască în zona de menționată;
• Experienţă în domeniul vânzărilor — avantaj;
• Cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă;
• Abilităţi excelente de comunicare, negociere;
• Capabil de a înţelege şi soluţiona necesităţile şi nevoile clienţilor;
• Dispus să aplice în practică procedurile de vânzare propuse de către companie;
• Energic, responsabil, organizat şi orientat spre rezultate înalte.

Compania oferă un pachet salarial motivant şi alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesionişti, training-uri de specialitate şi un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md cu specificarea postului – Reprezentant Comercial orașul vizat (Ialoveni, Strășeni, Orhei, Nisporeni, Briceni, Drochia, Căușeni, Rezina, Cimișlia).

особенности вакансий

Категория вакансииComercial, Regiuni

заявку онлайн

Требуется корректный адрес e-mail
Требуется корректный Телефонный номер