Consultant Vânzări — or. Chișinău

Chisinau
Опубликовано 2 месяца назад

Obiectivul postului:
• Realizarea target-ului de vânzări stabilit în conformitate cu politica companiei StarNet.

Responsabilități:
• Prospectează piața, identifică și abordează potențiali clienți persoane fizice
• Ofertează și promovează serviciile StarNet
• Identifică și găsește cele mai bune soluții pentru client și companie, oferă raspunsuri profesioniste, se implică activ în rezolvarea problemelor semnalate de clienți
• Negociază și urmărește derularea în bune condiții a contractelor încheiate.

Cerințe:
• Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă
• Cunoștințe de aplicare MS Office, Browsing
• Experienţă de lucru în vînzări (ar constitui un avantaj).

Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, și un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md, cu specificarea postului – Consultant Vânzări(Chișinău).

особенности вакансий

Категория вакансииComercial
Job ID9

заявку онлайн

Требуется корректный адрес e-mail