Manager Produs — Internet

Chisinau
Опубликовано 3 месяца назад

Obiectivul postului:
Gestionarea proceselor interne si externe în vederea prestării serviciului de internet.

Responsabilități:
• Coordonarea relațiilor de cooperare cu partenerii locali și internaționali
• Analiza tarifelor și a schimbului de trafic
• Administrarea informațiilor din sistemele automatizate ale companiei cu privire la serviciul de internet
• Colaborarea cu reprezentanţii subdiviziunilor din cadrul companiei, implicaţi în procesul de organizare, prestare şi promovare a serviciului
• Implementarea serviciilor noi.

Cerințe:
• Cunosținte solide în domeniul Industriei Telecomunicații
• Experiență într-o poziție similară
• Cunostințe excelente MS Office (Excel, Power Point, Outlook)
• Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă și engleză;
• Abilităţi excelente de comunicare şi negociere.

Compania oferă un pachet salarial motivant şi alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesionişti, training-uri de specialitate si un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md, cu specificarea postului – Manager Produs — Internet.

особенности вакансий

Категория вакансииMarketing
Job ID13

заявку онлайн

Требуется корректный адрес e-mail