Specialist Telecomunicații Regiuni

Nedeterminat
Regiuni
Posted 7 luni ago

Specialist Telecomunicații Regiuni – Orhei, Nisporeni, Rezina, Cahul

Obiectiv:
– Acordarea suportului tehnic clienților Companiei StarNet

Responsabilități:
– Efectuarea lucrărilor tehnice legate de instalarea serviciilor de telecomunicații;
– Înlăturarea deranjamentelor tehnice;
– Conectarea clienților la serviciile Companiei;
– Amenajarea punctelor de prezență;

Cerințe:
– Studii tehnice;
– Cunoștințe în domeniul IT (instalare soft, configurare echipament: switch/router);
– Disponibilitate pentru program prelungit;
– Să locuiască în zona de răspundere.

Competențele necesare:
– Capacitate de alternanță în muncă individuală și în echipă;
– Capacitate de efort fizic prelungit;
– Apt pentru lucru la înălțime;
– Energic, responsabil, organizat și orientat spre rezultate înalte.

Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md
cu specificarea postului: Specialist Telecomunicații + orașul vizat

Job Features

Job CategoryRegiuni, Tehnic