Inginer Sisteme de Securitate

Chisinau
Posted 4 zile ago

Obiectivul postului: Asigură instalarea și mentenanța sistemelor de securitate.

Responsabilități:
• Instalarea sistemului anti-incendiar, de supraveghere video, alarmă, etc.;
• Instalarea sistemului de monitorizare GPS;
• Instalarea și monitorizarea sistemului de acces control în baza cardurilor RFID;
• Asigurarea service și mentenanța constantă pentru sistemele instalate;
• Realizarea documentației tehnice.

Cerințe:
• Studii superioare de inginerie, în domeniile: automatizări, calculatoare, electrotehnică, electronică;
• Experiența în domeniul sistemelor de securitate min. 3 ani;
• Cunostințe de bază în administrarea rețelelor de date;
• Cunoștințe de bază a circuitelor și instalațiilor electrice;
• Capacitate de comunicare și spirit de echipă.

Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md  cu specificarea postului – Inginer Sisteme de Securitate.

Job Features

Job CategoryIT, Tehnic