Șef Centru Regional – Hîncești, Orhei

Nedeterminat
Regiuni
Posted 4 luni ago

Obiectivul Postului:

– Planificarea deschiderii activității noului Centru Regional de Vânzări;
– Gestionarea întregii activități a Centrului Regional.

Responsabilități:

– Conlucrarea cu instituțiile responsabile partenere (de stat și private), în scopul deschiderii activității Centrului Regional;
– Recrutarea și instruirea personalului din subordine;
– Organizarea, coordonarea și controlul activităților tehnice și comerciale pentru dezvoltarea activităților companiei;
– Asigurarea activității angajaților centrului regional conform proceselor și procedurilor stabilite;
– Planificarea sarcinilor și a timpului de lucru;
– Coordonarea și organizarea procesului de lucru al angajaților aflați în subordine.

Cerințe:

– Studii superioare (în domeniul telecomunicațiilor va fi considerată ca avantaj);
– Cunoștințele de bază de comunicare cu clienții;
– Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
– Cunoștințe de utilizare a calculatorului – nivel avansat;
– Cunoștințe de bază despre tehnologiile în domeniul telecomunicațiilor (avantaj);
– Înțelegerea și însușirea rapidă a informației noi;
– Deprinderea efectuării paralele a mai multor sarcini simultan;
– Abilități manageriale.

Compania StarNet oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md,
cu specificarea postului: Șef Centru Regional – Hîncești, Orhei.

Job Features

Job CategoryComercial, Regiuni