Manager Relații Clienți Corporativi

Chisinau
Posted 3 luni ago

Responsabilităţi:
• Vânzarea soluţiilor şi serviciilor companiei
• Asigură consultanţă de specialitate
• Monitorizează competiţia şi evoluţia pieţei în domeniul
• Asigură informarea a clienţilor existenţi cu noile oferte comerciale

Cerinţe:
• Absolvent studii superioare (preferabil profil economic)
• Experienţă în domeniul vânzărilor pe segment B2B
• Cunoştinţe solide MS Office
• Permis de conducere B

Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști și un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul în atenţia Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md cu specificarea postului – Manager Relaţii Clienţi Corporativi.

Job Features

Job CategoryComercial
Job ID10