Manager Relații Clienți Corporativi

Chisinau
Posted 2 luni ago

Responsabilităţi:
– Vânzarea soluțiilor și serviciilor companiei;
– Asigură consultanța de specialitate;
– Monitorizează competiția și evoluția pieței în domeniul;
– Asigură informarea a clienților existenți cu noile oferte comerciale.

Cerinţe:
– Absolvent studii superioare (preferabil profil economic);
– Experiență în domeniul vânzărilor pe segment B2B;
– Cunoștințe avansate MS Office;
– Permis de conducere categoria – B.

Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști și un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul în atenţia Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md
cu specificarea postului – Manager Relaţii Clienţi Corporativi.

Job Features

Job CategoryComercial