Key Account Manager (B2B)

Chisinau
Posted 3 săptămâni ago

Responsabilități:

– Planificarea vizitelor la clienții corporativi conform planului de activitate;
– Realizarea targetului zilnic, săptămânal și lunar;
– Analiza necesităților clienților corporativi potențiali în vederea oferirii soluțiilor potrivite beneficiarului final;
– Pregătirea, negocierea și încheierea contractelor către clienții corporativi;
– Gestionarea portofoliului de clienți și menținerea relațiilor de colaborare cu clienții existenți.

Cerinţe:
– Studii superioare (preferabil profil economic);
– Experiență în domeniul vânzărilor – constituie un avantaj;
– Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă și engleză;
– Abilități excelente de comunicare, negociere;
– Responsabilitate, perseverență, flexibilitate;
– Orientat către client.

Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md,
cu specificarea postului – Key Account Manager (B2B).

Job Features

Job CategoryComercial