Inginer în construcții

Chisinau
Posted 3 luni ago

Responsabilități:
– Elaborează planuri de construcţii;
– Asigură calcularea bugetul pentru proiectul de construcţii;
– Coordonează activitatea echipei din subordine;
– Elaborează rapoartele de activitate;
– Asigură funcţionalitatea maşinilor şi a echipamentelor;
– Asigură gestionarea sistemului de management al calităţii la nivel de locaţii.

Cerinţe:
– Studii superioare în domeniul Construcţii /inginerie;
– Experienţă în domeniul construcţiilor (minim 5ani);
– Experiență în Managementul Proiectelor de construcție.

Compania oferă un pachet salarial motivant şi alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesionişti, training-uri de specialitate şi un mediu de lucru modern.
Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md, cu specificarea postului – Inginer în construcţii.

Job Features

Job CategoryTehnic