Electronist

Chisinau
Posted 3 săptămâni ago

Responsabilități:
– Realizează diagnoza defecțiunilor sistemelor electronice ale echipamentelor;
– Efectuează servicii de întreținere echipamente;
– Asigură calitatea lucrărilor executate;
– Repară echipament electronic.

Cerințe:
– Studii superioare în domeniul electronic;
– Experiență de muncă în domeniu;
– Abilități de a interpreta schemele electronice;
– Bune cunoștințe de funcționare și utilizare a componentelor electronice;
– Cunoștințe de utilizare de utilizare a aparatelor de măsurare și control;
– Inițiativă, gîndire logică, responsabilitate.

Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern.

Persoanele înteresate sunt invitate să trimită un CV în atenția Departamentului Resurse Umane pe hr@starnet.md  cu specificarea postului – Electronist.

Job Features

Job CategoryTehnic